KONST / Litografier / Färglitografier 12946392
nr 1294 6392
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografier, Signerad, numrerad 360-upplaga, Landskap. Motivet: 43x58 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
måndag 2 december 2019
kl 18:10:46
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare